flight-landing-image flight-landing-image

شهرهای بندری به دلیل همجواری با دریا طرفداران زیادی برای سفر دارند و بندرعباس نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین پروازهای بسیاری از شهرهای کشورمان به سمت فرودگاه بندرعباس در حرکت هستند و شرکت‌های هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی ایران ایرتور، وارش، زاگرس، ماهان و... نیز در این مسیر فعال هستند. اگر می‌خواهید پرواز بندرعباس را تهیه کنید، راه را درست آمده‌اید. چرا که در این نوشتار به عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما بندرعباس می‌پردازیم.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که می‌دانید سفر با هواپیما از گذشته تا اکنون جزو گرانترین سفرها بوده است. اما به دلیل ویژگی‌های خوب سفر با هواپیما، قطعا در صورتی که برنامه ریزی مالی اجازه دهد اولین انتخاب مسافرانی خواهد بود که ترس از پرواز ندارند. اما خرید بلیط هواپیما ارزان خواسته‌ای است که نصیب هر مسافری نمی‌شود، برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما بندرعباس را با قیمتی مناسب تهیه کنید باید قبل از تهیه بلیط به چند نکته اساسی توجه داشته باشید. بیایید نگاهی به عواملی بیندازیم که برقیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارند:

 • 1. شرکت هواپیمایی:

  اینکه کدام شرکت هواپیمایی را برای سفر خود انتخاب ‌کنید می‌تواند در قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تاثیر بسزایی داشته باشد. چرا که برخی شرکت‌های هواپیمایی بنا به نوع و میزان خدمات و البته محاسبات خود هزینه بیشتری را بابت تهیه بلیط از مسافر دریافت می‌کنند.

 • 2. در روزهای تعطیل به سفر نروید:

  اگر می‌خواهید بلیط ارزان بندرعباس نصیب‌تان شود؛ بهتر است در تعطیلات رسمی کشور به خصوص تعطیلات عید دور سفر به این شهر را خط بکشید. یا در روزهایی که طبق تقویم کشورمان چند روز متوالی تعطیلی اعلام شده است نیز زمان خوبی برای سفر نیست. پس اگر فوریتی برای سفر در روزهای تعطیل ندارید روزهای غیر تعطیل را برای سفر خود انتخاب کنید.

 • 3. کلاس پروازی:

  قبل از تهیه بلیط هواپیما بندرعباس به نوع کلاس‌های پروازی توجه کنید. سه نوع کلاس پروازی شامل فرست کلاس، بیزینس کلاس و کلاس اقتصادی یا اکونومی در رده بندی سفرهای هوایی وجود دارد. فرست کلاس و بیزینس کلاس، کلاس‌های پروازی گران قیمت محسوب می‌شوند و کلاس اکونومی قیمتی ارزان و البته به همین میزان تقاضای بیشتری نیز دارد.

 • 4. کدام چارتر کننده یا کدام آژانس هواپیمایی:

  اینکه از کدام چارترکننده یا از کدام یک از آژانس‌های هواپیمایی که در واقع واسطه‌ای میان شرکت‌های هواپیمایی و مسافران هستند خرید کنید. می‌تواند قیمت بلیط هواپیما بندرعباس را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. چارتر کننده‌ها یا آژانس‌های هواپیمایی به دلیل نوع هزینه‌های عملیاتی خود و با در نظرگرفتن حاشیه سود قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌کنند. برای خرید بلیط چارتر بندرعباس باید چارتر کننده‌ای را که کمترین قیمت را ارائه می‌کند بیابید.

 • 5. نوع بلیط هواپیما:

  اینکه چه نوع بلیط را برای سفر خود انتخاب می‌کنید می‌تواند درکاهش هزینه‌های سفر شما تاثیر بسزایی داشته باشد. انواع بلیط‌های متداول در سیستم حمل و نقل هوایی کشور عبارتند از بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری که با آگاهی از انواع بلیط‌ها می‌توانید بلیطی با قیمتی مناسب را تهیه کنید. بلیط لحظه آخری بندرعباس را اگر خریداری کنید بی‌گمان کاهش چشمگیری را در هزینه‌های خود تجربه خواهید کرد.

تفاوت بلیط چارتر بندرعباس با بلیط سیستمی در چیست؟

تفاوت عمده بلیط‌های چارتی و سیستمی در بهایی است که بابت آن می‌پردازید و گرنه هواپیما همان هواپیماست و در خدمات و امکاناتی که ارائه می‌شود هیچ تفاوتی نخواهد داشت. گرچه با صرفنظر از عامل قیمت، هر کدام مزایا و معایبی نیز دارند.

بلیط هواپیما سیستمی بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما سیستمی بندرعباس در واقع توسط شرکت هواپیمایی تعیین می‌شود. بنابراین قیمت این نوع بلیط‌ها تحت تاثیر تقاضا و روزهای مناسبتی و .... تغییر نخواهد کرد. گرچه بلیط‌های سیستمی از بلیط‌های چارتری گران‌تر هستند اما به هر حال این نوع بلیط طرفداران خاص خودش را دارد.
بلیط‌های سیستمی مناسب کسانی است که برنامه ریزی مشخص‌تری برای سفر خود دارند. به این ترتیب که می‌توانند از چند ماه قبل بلیط سفر خود را خریداری کنند. از ویژگی‌های خوب بلیط‌های سیستمی این است که براحتی می‌توانید ساعت و زمان پرواز خود را تغییر دهید. یا اینکه بلیط هواپیما خود را کنسل کنید. ناگفته نماند این کنسلی البته بدون پرداخت جریمه نخواهد بود. جریمه کنسلی نیز با توجه به قوانین هر شرکت هواپیمایی می‌تواند متفاوت باشد.

بلیط چارتر بندرعباس

بلیط‌های چارتری به بلیط‌های ارزان قیمت معروفند. قیمت این نوع بلیط‌ها را چارترکننده تعیین می‌کند. چارتر کننده در واقع همان اجاره کننده است. چارترکننده تمام یا بخشی از صندلی‌های یک شرکت هواپیمایی را اجاره می‌کند و مبلغ مورد توافق را قبل از فروش صندلی‌های هواپیما به شرکت هواپیمایی می‌پردازد بنابراین خود به طور مستقل اقدام به فروش بلیط‌های هواپیما می‌کند.
در صورت به حد نصاب نرسیدن مسافران یا به عبارتی به فروش نرسیدن صندلی‌های هواپیما چارتر کننده برای جلوگیری از ضررهای احتمالی قیمت را پایین می‌آورد. در صورتی که این به حد نصاب نرسیدن به ساعت و زمان پرواز نزدیک‌تر باشد بلیط لحظه آخری می تواند برگ برنده چارترکننده محسوب شود. بلیط لحظه آخری بندرعباس به دلیل اینکه تخفیفی بر بلیط‌های چارتری است بسیار ارزان‌تر ارائه می‌شود. بنابراین با آگاهی از تعریف بلیط چارتری براحتی می‌توانید بلیط چارتر بندرعباس و همینطور بلیط لحظه آخری بندرعباس را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس

میزان تقاضا و ازدیاد مسافران برای سفر به بندرعباس می‌تواند روی نرخ بلیط هواپیما بندرعباس تاثیر بسزایی داشته باشد و بهای آن را دچار نوسان کند. برای تهیه بلیط پرواز بندرعباس باید با آگاهی کامل و هوشمندانه عمل کنید. برای این منظور باید تخفیف‌های اعمال شده روی بلیط چارتر بندرعباس را به طور مداوم بررسی کنید. اگر بتوانید زمان سفر خود را به ساعات پایانی پرواز هواپیما موکول کنید. بلیط لحظه آخری بندرعباس می‌تواند آخرین شانس شما برای سفری ارزان به بندرعباس باشد.
بلیط‌های سیستمی نیز گرچه گران‌تر هستند. اما خوب است بدانید قیمت این نوع بلیط‌ها به صورت فصلی یا سالانه تغییر می‌کند. بنابراین با خیال راحت از ثبات این نوع بلیط می‌توانید بلیط پرواز بندرعباس را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران بندرعباس

روزانه مسافران زیادی مابین دو فروردگاه بندر عباس و فرودگاه مهر آباد تهران جابجا می‌شوند به عبارتی می‌توان گفت بلیط هواپیما تهران بندرعباس پرفروش‌ترین بلیط به مقصد فرودگاه بندرعباس محسوب می‌شود. به دلیل وفور تقاضا در مسیر تهران- بندرعباس، چارتر کنندهای زیادی نیز در این مسیر فعال هستند و با توجه به کاهش یا افزایش تقاضا قیمت بلیط هواپیما تهران بندرعباس را تعیین می‌کنند. برای اینکه بلیط هواپیما تهران بندرعباس را بتوانید با قیمتی پایین خریداری کنید باید به موقع و با آگاهی کامل و با بررسی کامل بلیط‌های چارتری و سیستمی اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران بندرعباس نمایید.

چگونه بلیط ارزان بندرعباس را بخریم؟

در روند تهیه بلیط هواپیما بندرعباس برای اینکه بتوانید بلیط ارزان بندرعباس را بخرید؛ حتما تمام قیمت‌های ارائه شده از سوی ایرلاین‌های مختلف را بررسی نمایید. قطعا با امکان قیاس می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید. توجه به ساعت و روز پرواز نیز می‌تواند روی قیمت پرواز بندرعباس تاثیر بسزایی داشته باشد.
به طور مثال ساعات اولیه صبح یا ساعات پایانی شب معمولا برای سفر طرفدار کمتری دارد. اگر به دنبال بلیط ارزان بندرعباس هستید می‌توانید بلیط پرواز بندرعباس را برای ساعات مذکور رزرو نمایید. علاوه‌بر این برای سفری ارزان به بندرعباس بهتر است اواسط هفته را برای سفر انتخاب کنید. اوائل هفته یا روزهای پایانی هفته به دلیل وفور تقاضا نمی‌تواند انتخاب مناسبی برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس باشد.

چه زمانی می توانیم بلیط ارزان بندرعباس را بخریم؟

همانطور که می‌دانید بهترین زمان پرواز بندرعباس در بهار و پاییز است. البته اگر می‌خواهید بلیط ارزان پرواز بندرعباس نصیب‌تان شود باید فکر سفر به بندرعباس را در ابتدای بهار و شروع تعطیلات نوروز از سرتان بیرون کنید. اگر حاضرید گرمای تابستان و به قول بومیان بندری فصل خرماپزان بندرعباس را تحمل کنید، در فصل تابستان می‌توانید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس را تهیه کنید. در فصل تابستان تقاضا برای شهرهای گرمسیری به شدت کاهش می‌یابد به این دلیل می تواند برای سفری ارزان انتخاب مناسبی باشد.

چرا بلیط هواپیما بندرعباس را از رادار361 بخریم؟

رادار361 یک متاسرچ هوشمند است که به عنوان یک سرویس کاربردی در میان مسافران طرفداران زیادی دارد. با استفاده از این موتور جستجو می‌توانید زمان جستجوی چند ساعته خود را به چند ثانیه تقلیل دهید. با استفاده از سایت رادار361 دیگر نیازی نیست تمام وب سایت‌های فروش بلیط هواپیما را به صورت تک به تک جستجو و بررسی نمایید. چرا که رادار361 به جای شما می‌تواند در چند ثانیه تمام وب سایت‌های معتبر رزرو آنلاین بلیط هواپیما را جستجو کند و در نهایت در قالب فهرستی ارزان ترین‌ها را در اختیار شما قرار دهد. به این ترتیب می‌توانید با مقایسه قیمت‌های مختلف بلیط هواپیما انتخاب مناسبتری داشته باشید.
تنها کاری که شما باید برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس انجام دهید این است که به بخش پرواز رادار وارد شوید و مختصر اطلاعات خواسته شده از قبیل مبدا، مقصد و تاریخ پرواز را در قسمت‌های مشخص شده وارد کنید و این جستجوی جامع را به سایت رادار بسپارید.
علاوه‌بر این در سایت رادار امکان رزرو هتل بندرعباس نیز فراهم است و به سادگی می‌توانید هتل یا اقامتگاهی مناسب با سلیقه و میزان بودجه خود با کمک این سایت بیابید. در واقع در وب سایت رادار می‌توانید ارزانترین‌ها را چه در زمینه رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما از آن خود کنید. پس با خیال راحت به سمت بندرعباس زیبا حرکت کنید.

چه قدر رادار تصمیماتتان را تغییر داده است؟!